EASTMAN®

Marka EASTMAN®, której właścicielem jest niemiecka firma GL Service GmbH powstała, aby stworzyć instrumenty znakomitej jakości i oferować je w rozsądnej cenie. Korzystając z ponad trzydziestoletniego doświadczenia najlepszych fabryk w północnych Chinach, pod okiem europejskich fachowców i profesjonalnych muzyków udało się stworzyć instrumenty wysokiej klasy o pięknym dźwięku.

EASTMAN® oferuje swoje instrumenty w następujących seriach:

– TUYAMA by EASTMAN® – instrumenty szkolno-orkiestrowe,
– EASTMAN® 500 – półprofesjonalne instrumenty szkolno-orkiestrowe,
– EASTMAN® 1000 – instrumenty profesjonalne.

Instrumenty z serii TUYAMA by EASTMAN®, EASTMAN® 500 zostały zaprojektowane jako instrumenty wszechstronne, idealne zarówno do muzyki klasycznej jak i rozrywkowej. Dzięki lekkości, z jaką wydobywa się dźwięk oraz perfekcyjnej intonacji instrumenty te są wprost wymarzone dla uczniów i studentów. Cieszą się także powodzeniem wśród początkujących i zawodowych muzyków.
Seria EASTMAN® 1000 powstała, aby zaspokoić potrzeby bardziej wymagających muzyków. Instrumenty te posiadają wszystkie cechy instrumentów dedykowanych zawodowym instrumentalistom. Perfekcyjnie wykonane, ozdobione z największym kunsztem, doskonale stroją i intonują, a lekkość gry i przepiękny dźwięk sprawiają, że są chętnie i często wybierane przez muzyków. Najbardziej kusząca w ofercie instrumentów EASTMAN® 1000 jest cena!
Marka EASTMAN® stawiała swoje pierwsze kroki w Niemczech. Z czasem trafiła do innych krajów Unii Europejskiej: Francji, Anglii, Austrii, Rumunii, Polski, Belgii, Danii, Holandii oraz na Węgry, gdzie cieszy się dużym powodzeniem. W Polsce EASTMAN® pojawił się w 2005 roku i z dnia na dzień zdobywa szeroką rzeszę zwolenników.
Co ważne, jako członek organizacji UNICEF, EASTMAN® gwarantuje, że w fabrykach produkujących instrumenty tej marki nie zatrudnia się dzieci, a pracownicy otrzymują wyższe niż przeciętne w Chinach wynagrodzenia.

W ofercie EASTMAN pojawiają się czasami bardzo różne instrumenty. Czasami są to klarnety w „nietypowych” strojach, saksofon lub flet basowy, trąbki piccolo, trąbki w stroju C lub D.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tego producenta.

Nadrzędną cechą marki EASTMAN® jest jakość, dlatego do produkcji wszystkich instrumentów używane są najlepsze materiały i podzespoły. Dodatkowo precyzja wykonania oraz kunsztowne wzornictwo świadczą o profesjonalizmie marki.

Jeżeli nie znalazłeś/-aś instrumentu dla siebie – skontaktuj się z nami a stworzymy OFERTĘ specjalnie dla Ciebie!

Czego szukasz?

What are you looking for?